Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Niespodzianki nie ma. Walka o gigantyczne odszkodowanie jeszcze potrwa

› Społeczeństwo 4 miesiące temu    13.02.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotomontaż

Jest niemal pewne, że druga strona złoży apelację – mówił we wrześniu ubiegłego roku Michał Bojdo z kancelarii Siemianowski Mietlarek i Partnerzy, która w imieniu gostyńskiego szpitala prowadzi sprawę o odszkodowania za nieudzielenie placówce kontraktu na ratownictwo medyczne przez NFZ - więcej czytaj TUTAJ.

Zeszłoroczny wyrok w sądzie pierwszej instancji, który zapadł na korzyść SP ZOZ skutkował zasądzeniem 11 milionów zł. Ale zgodnie z przewidywaniami wpłynęło odwołanie od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie. Złożyła je w imieniu Narodowego Funduszu Zdrowia Prokuratoria Generalna. Jest to instytucja powołana do ochrony praw i interesów majątkowych Skarbu Państwa.

TUTAJ CZYTAJ o tym, jak wyglądał spór między chirurgiem Włodzimierzem Krzewińskim a rodzicami dwuletniej dziewczynki?

Po wieloletnich bojach sąd przyznał rację gostyńskiemu szpitalowi. Ponieważ wyrok sądu nie był prawomocny droga do ewentualnej apelacji z jednej i z drugiej strony była otwarta.

Do momentu zapoznania się pisemnym uzasadnieniem apelacji sprawy i ewentualnych dalszych kroków ze strony SP ZOZ w Gostyniu, sprawy nie chce komentować Justyna Jaskulska, dyrektor szpitala.

Więcej czytaj w aktualnym wydaniu "Życia Gostynia".

Będzie zgoda między sołtys a radnym?

Na panią Monikę spadła lawina nieszczęść. Rodzina prosi o pomoc

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!