Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Piotr Łuczak pożegnał się z Koroną

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    6.12.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Piotr Łuczak nie poprowadzi Korony Piaski w rundzie rewanżowej sezonu 2018/2019. Dotychczasowy trener zespołu seniorów z Piasków postanowił zmienić klub i będzie pracował w Pogoni Śmigiel. 

Niecały rok trwała przygoda Piotra Łuczaka z Koroną Piaski. Przypomnijmy w styczniu 2018 roku ten doświadczony trener rozpoczął pracę z seniorami Korony Piaski, po tym jak stracił stanowisko w Kani Gostyń. Celem nowego trenera Korony Piaski było zdobycie Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Lesznie oraz zbudowanie możliwie najlepszego zespołu do sezonu 2018/2019. Korona Pucharu Polski OZPN Leszno nie zdobyła, a po rundzie jesiennej zajmuje 12. miejsce w tabeli Ligi międzyokręgowej Grupa 2. W rundzie jesiennej drużyna z Piasków zdobyła osiemnaście punktów. Dlaczego dotychczasowy trener zrezygnował z pracy w Koronie? - Czułem się w Piaskach bardzo dobrze, jednak w niedzielę dostałem propozycję pracy w Śmiglu. O tym że przechodzę do Pogoni Śmigiel zdecydowały kilometry dzielące mnie od Piasków i Śmigla. W Pogoni będę pracował na podobnych warunkach. We wtorek wieczorem podjąłem decyzję o przenosinach, a w środę rano poinformowałem prezesa Ludwiczaka, który moją decyzję przyjął ze zrozumieniem. Rozstaliśmy się w zgodzie - powiedział były trener Korony Piaski. Od stycznia Piotr Łuczak będzie prowadził zajęcia z piłkarzami Pogoni Śmigiel, którzy rywalizują w tej samej lidze co Korona Piaski. Pogoń po rundzie jesiennej zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 14 punktów. 

Do trzech razy sztuka. Berg Solutions Futsal Gostyń wygrał pierwszy mecz w II lidze futsalu. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kibic
8 miesięcy temu ocena: 0%  8
Prezes Korony dogada sie z „Prezesem” Kani i w elegancki sposób sie powymieniaja :( Wszystko kwestia argumentów i kasy :) Gdzie ta nasza stara Korona , gdzie ta stara Kania z za miedzy , ech , te czasy już nie wrócą . Niestety
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;)
8 miesięcy temu ocena: 100%  7
Kręgiel doboju!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ smuda
8 miesięcy temu 6
Kepel, albo znając drugie preferowane kierunki prezesa... ktoś z daleka (okolice Śrem, Kościan...). Polecam zamianę stanowiskami z Markiem Sową?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Murinho
8 miesięcy temu ocena: 0%  5
Panowie a ile taki trener zarabia ? Myśle nad zapisaniem się na kurs i chętnie zglosze się na Piaski. Tylko czy to opłacalny zawód ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KczyM?
8 miesięcy temu ocena: 100%  4
i co? znowu Kepel czy jednak (...) OZZY pozdrawiam Ciebie i starą ekipe. MAsz 100% racji!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OZZY
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
Korona to była kiedyś. Lata 80/90. Nasze chłopaki grały,i to nieźle grali. Ech.... Stare czasy, bardzo stare czasy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Swoj
8 miesięcy temu 2
Chciałem dodać że grałem dumny ze grałem w tm okresie
~ Swoj
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
To były emocje pełne trybuny nawet z Gostynina tłumy walily przegrywały z nami drużyny z większych miejscowości i z większym budżetem ale zostawiliśmy na boisku serce pot i jestem że wtedy gralem