Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

W „Hutniku” od rana kibicują swoim pociechom

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    14.01.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
WOŚP Gostyń 2018WOŚP Gostyń 2018 fot. A. Twardowska

Gostyński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie zwalnia tempa. Już trzeci dzień w powiecie trwają imprezy, mające na celu zebrać jak największą kwotę i po raz kolejny udowodnić, że mieszkańcy mają ogromne serca. Przypomnijmy, że ubiegłoroczny finał był rekordowy. Być może ten będzie ejszcze lepszy? 

 

R E K L A M A

Dziś od godziny 10.00 w „Hutniku” trwa koncert dzieci, przeplatany licytacjami fantów. Grupy uczniów wchodzą i schodzą ze sceny, a ich licznie zebrani rodzice trzymają kciuki za udane występy. W holu ośrodka kultury oraz przed ośrodkiem, na odwiedzających czekają inne atrakcje, jak chociażby sprzedaż imiennych gadżetów z logiem WOŚP. Tam kwestują wolontariusze. Można ich spotkać także na ulicach Gostynia. 

Przypominamy, że już za pół godziny rozpoczyna się finał w świetlicy w Goli. Co się będzie działo w innych gminach? Plan znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także: Dzieci grają na rzecz dzieci - wczorajsze występy w "Hutniku" oraz bicie rekordu dla WOŚP.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
    R E K L A M A